در باره دکتر عادل حیدری نژاد

خرید آموزش های کپسولی هومیوپاتی

به این مطلب ستاره بدهید و امتیاز بگیرید

Rating 5.00 from 1 votes

فقط کاربران نقره ای مجاز به استفاده از آموزش های هومیوپاتی هستند .اگر می خواهی بدانی داستان کاربر نقره ای چیه مطلب “محدودیت استفاده از سایت برای غیر کاربران ویژه را بخوان .

همین ابتدا لازم به تذکر هست برای شرکت در دوره آموزش هومیوپاتی ویژه والدین لازم هست کاربری طلایی داشته باشی.

دوستان ,دقت داشته باشید وب سایت ما به طور خاص ویژه طب هومیوپاتی و منحصرا برای ایرانیان مقیم خارج از کشور طراحی شده ولی چنانچه هم وطنان ساکن ایران علاقمند به استفاده از خدمات آموزشی-درمانی ما هستند می توانند در صورت کاربر نقره ای بودن و قبول قوانین سایت از این امکانات استفاده بکنند.

برای استفاده از آموزش های هومیوپاتی دکتر عادل حیدری نژاد لازمه که در سایت ما ثبت نام کنی.

دو نکته را فراموش نکن :

  •  باید عضویت شما توسط مدیریت تایید بشود تا بتوانی از امکانات پیام ارسال کنی .پروسه تایید مدیریت ممکنه 48 ساعت زمان لازم داشته باشد.
  • برای ثبت نام باید از ایمیل معتبر استفاده کنی چون اگر ایمیل غیرمعتبر استفاده کنی بعدا حتما دچار مشکل می شوی.

بعد از ثبت نام موفق و تایید کاربری شما توسط مدیریت وارد سایت بشوید .بعد از ورود به پنل کاربری خود هدایت می شوید .در پنل کاربری از منو سمت راست گزینه پشتیبانی را کلیک کنید و در نهایت دکمه تیکت جدید را کلیک کنید .بقیه کارها بسیار واضح و ساده هست.

برای مشاهده جواب ها از همین طریق اقدام کنید.همچنین در منو سمت راست پنل کاربری بخشی وجود دارد به نام پیام های شما که در اینجا می توانید اطلاعیه هایی را که گهگاه از طرف مدیریت برای شما ارسال می شود را مشاهده کنید.

حتما قبل از درخواست آموزش لطفا قوانین سایت را کامل مطالعه بفرمایید.