آدرس مطب دکتر عادل حیدری نژاد
مقالات سایت

شفا| متافیزیک |هومیوپاتی

شفا متافیزیک

متافیزیک به مجموعه‌ای از موضوعاتی اشاره دارد که از طریق حواس معمول قابل درک نیستند. یکی از این موضوعات، انرژی‌های حساسی است که اطراف موجودات مختلف وجود دارد.

قبل از مطالعه ادامه مطلب به شما توصیه می شود این مقاله را جوری بخوانید که انگار حیات بند بند وجودتان به خواندن آن بستگی دارد.

این انرژی‌ها از جمله نکات مهمی هستند که برای تامل در عظمت خالق یگانه بسیار حائز اهمیت هستند. تمام موجودات، زنده یا غیرزنده، دارای یک حوزه انرژی حساس در اطراف بدن‌شان هستند. در انسان، این حوزه اطلاعات، که به آن “حوزه انرژی انسان” یا “هاله نورانی انسان” گفته می‌شود، شکل یک بیضی دارد و دارای قطر متوسط یک و نیم متر است.

سایت عادل حیدری نژاد

این حوزه انرژی، فرکانس و طول موج متفاوت از انرژی‌های موجود در طیف رنگ‌های قابل رویت دارد و به همین دلیل با استفاده از حواس پنج‌گانه قابل احساس نیست. اکنون هالهٔ نورانی با استفاده از روش‌های مختلف تایید شده است.

به عنوان مثال، در برخی کشورها، دانشمندان توانسته‌اند با استفاده از لنزهای خاص، عکس‌های هالهٔ نورانی را به‌دست آورند و یا آن را از طریق دوربین‌های مداربسته روی صفحهٔ تلویزیون نمایش دهند. بعضی پژوهش‌ها نشان داده‌اند که حوزهٔ انرژی انسان می‌تواند باعث انحراف ضعیف اشعه لیزر شود.

بعضی دانشمندان هم توانسته‌اند این انرژی‌های حساس را با سرعت کم از طریق سیم برق منتقل کنند. محصولی به نام عینک کرلیان وجود دارد که به افراد امکان مشاهده هاله‌ها را می‌دهد.

تاریخ شناخت هاله بدن به دوران پنج هزار سال قبل باز می‌گردد و ملت‌های مختلفی از جمله چینی‌ها، مصری‌ها، هندی‌ها، ژاپنی‌ها و ایرانی‌ها، آن را مورد مطالعه و تحقیق قرار داده‌اند.

همچنین بخوانید
طب سنتی ایرانی در مقایسه طب هومیوپاتی

بسیاری از فرهنگ‌ها به این پدیده اشاره نموده‌اند. عالمان مختلفی از جمله فیثاغورث، بقراط، مادام بلاواتسکی، آنتوان مسمر، جیمز کلرک ماکسول، باربارا برنن، جان پیراکس و کرلیان تحقیقات متعددی درباره هاله انجام داده‌اند.

برخی حتی سال‌ها را صرف مطالعه هاله کرده‌اند. از دیدگاه فیزیکی، کره زمین و کیهان دارای هاله هستند که تشعشعات آن از جنس بیوپلاسما است و تاثیرگذاری بر تمام موجودات دارد. انرژی کیهان، نسبت به انرژی‌های معمولی، خصوصیت‌های تصاعدی دارد و بیشتر می‌آید.

این حوزه منبع بی‌پایانی است و تاثیر گسترده‌ای بر تمام موجودات دارد. از منظر فیزیکی، حوزه انرژی زمین با حس های فراحسی قابل درک است. همچنین، حوزه انرژی انسان به تجلی حوزه انرژی کیهان است و زیر شرایط خاص قابل مشاهده است.

این حوزه نقش انتقال ارتعاشات خلاق از سطح بالای انسان به جهان مادی را بازی می‌کند و انرژی لازم برای بعد‌افقای منسوب به انسان را تامین می‌کند.

همان طور که بدن به انرژی نیاز دارد و آن را از طریق غذا تامین می‌کند، روان و روح نیز به انرژی خود نیاز دارند که از طریق هاله فراهم می شودَ .

عوامل داخلی و خارجی می‌توانند بر کمیت و کیفیت‌های هاله تاثیر بگذارند. فاکتورهایی مانند سن، جنسیت، وضعیت سلامتی، بیماری، و حالت عاطفی و روانی فرد می‌توانند بر کمیت تابناکی هاله تاثیر بگذارند.

با به وجود آمدن برخی از این فاکتورها، ممکن است رنگ‌های خاصی در هاله قابل مشاهده باشند که به آن‌ها رنگ تابناکی گفته می‌شود. هر رنگ در هاله نشاندهندهٔ ویژگی‌های خاصی است و امکان دارد هر رنگی مثبت یا منفی باشد. در واقع، تمام رنگ‌ها دارای وجوه مثبت و منفی می‌باشند و این وجوه به شخص خودشان بستگی دارد.

همچنین بخوانید
ویزیت آنلاین تخصصی توسط دکترعادل حیدری نژاد

اگر یک رنگ شفاف، درخشان و روشن باشد، به احتمال زیاد خوب است، در حالی که چنانچه کدر، تیره و مات باشد، احتمالاً نشانهٔ منفی است.

تنها دو رنگ سیاه و سفید وجه‌های منفی و مثبت معادل هم هستند. به عبارت دیگر، سفید نمایانگر وجه مثبت است در حالیکه سیاه نمایانگر وجه منفی است.

حضور رنگ یا لکه‌های سیاه در هاله نمایانگر خوب بودن نمی‌باشد. تغییرات در رنگ‌ها ممکن است به نشانگان برخی بیماری‌ها برساند. هاله انسان به صورت لایه به لایه است.

براساس ادراک، تحلیل و دقت، دانشمندان متافیزیک هاله را به سه، پنج، هفت و دوازده لایه تقسیم کرده‌اند.

امکان دارد که تقسیم هاله به هفت لایه مناسب‌تر باشد زیرا با هفت چاکرای اصلی موجود در هاله تطابق دارد. لایه‌های یک، سه، پنج و هفت ساختار معین دارند اما لایه‌های دو، چهار و شش احتمالاً ناتوان در تعریف شکل و ساختار روشن دارند و در مرز لایه‌های فرد قرار گرفته‌اند.

هاله یک حوزه انرژی الکترومغناطیسی است که بدن را همانند یک تخم مرغ بزرگ احاطه می‌کند و از آن محافظت می‌کند. در واقع، این میدان انرژی لطیف با قطر تقریبی ۵/۱ متر است و شبیه به نوری است که با چشم غیرمسلح قابل رویت نمی‌باشد.

با تمرینات خاص، می‌توان این انرژی‌ها را دید و لمس کرد. هاله‌ها همچنین می‌تواند از طریق عکسبرداری کرلیان (عکسبرداری از انرژی) قابل مشاهده باشد. تمام موجودات، چه جاندار و چه بی‌جان، دارای هاله هستند.

هاله انسان و حیوانات توسط چاکراها ایجاد می‌شود و شبیه به یک رنگین کمان متشکل از هفت رنگ است که هر چاکرا طیفی از این رنگین کمان را تداعی می‌کند. هاله به صورت کامل و متعادل است که هر هفت رنگ این مجموعه حضور داشته باشد؛ لکه‌های هاله یا نقاط نازک شده و حتی پاره شده هاله، ممکن است به بیماری شخص اشاره کند.

همچنین بخوانید
داستان واقعی کودکی که جن زده شده بود!

سیگار، مشروبات الکلی و مواد مخدر ممکن است به هاله‌ها آسیب بزنند. رابطه هاله با شخصیت و سلامتی افراد و پاکسازی هاله تجربه نشان داده است که رژیم‌ غذایی سالم، ورزش، اندیشه مثبت، خیرخواهی، نوع‌دوستی، نماز، روزه، دعا به خیر برای دیگران و مدیتیشن می‌توانند باعث تقویت هاله انسان شود.

این مطلب بمرور تکمیل می شود…

دکمه بازگشت به بالا