در باره دکتر عادل حیدری نژاد

عادل حیدری نژاد کیه ؟

عادل حیدری نژاد کیه ؟

بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِیم

مَنْ كَانَ يُرِيدُ الْعِزَّةَ فَلِلَّهِ الْعِزَّةُ جَمِيعًا

هر که طالب عزت است بداند که همانا تمام عزت خاص خدا است و به هر که بخواهد عزت و بزرگی می بخشد.

دکتر عادل حیدری نژاد

سوابق تحصیلی دکتر عادل حیدری نژاد:

عادل حیدری نژاد، یک متخصص کودکان است. او دارای مدرک فارغ التحصیل از دبیرستان البرز در تهران و دانشگاه علوم پزشکی تهران (قطب علمی کشور) به همراه بورد تخصصی در حوزه کودکان است.

او بیست و هشت سال سابقه درمان و تخصص در حوزه هومیوپاتی کودکان دارد و اولین مدرس آنلاین هومیوپاتی در ایران می‌باشد. وی همین عضو انجمن هومیوپاتی انگلستان نیز می‌باشد..

سوابق شغلی دکتر عادل حیدری نژاد:

او تجربه کار در بیمارستان‌های برجسته تهران را دارد از جمله بیمارستان‌ کودکان طالقانی، لاله، پیامبران، امام خمینی، مرکز طبی کودکان، مهراد و سایر . هم‌اکنون عضو رسمی دپارتمان کودکان – نوزادان در بیمارستان فوق تخصصی تریتا در تهران می‌باشد.

یکی از تخصصهای دکتر عادل، برنامه نویسی کامپیوتر و علم داده data science است. او سالها نرم افزارهای پزشکی طراحی و برنامه نویسی کرده است. در سال ۱۳۸۹، وزارت بهداشت کشور ایران از او خواست سامانه‌ای را برای مبارزه با بیماری آنفلوانزا طراحی کند. ایشان طی یک پروژه ملی، این کار را به انجام رساند و توانست جان هزاران نفر را از مرگ و عوارض بیماری آنفلوانزا نجات دهد.

او در حال حاضر تنها فردی است که به صورت بین‌المللی و آنلاین مشاوره در حوزه هومیوپاتی ارائه می‌دهد.

دکتر عادل حیدری نژاد عاشق معلمی ست:

عشق اصلی وی پزشکی هومیوپاتی و تلاش برای ارتقاء آگاهی عمومی درباره این روش درمانی است. او معتقد است که اگر مردم با تأثیرات مثبت هومیوپاتی بر کاهش هزینههای درمانی خود و عزیزانشان آشنا شوند، حتی یک لحظه هم تأخیر در آشنایی با آن را تحمل نخواهند کرد.

قانون ده هزار ساعت یک ایده است که در سال 1990 بوسیلهٔ گروهی از روانشناسان به بررسی افراد موفق پرداخته است. طبق این تحقیق، افراد موفق نه فقط سخت‌تر از دیگران کار می‌کنند، بلکه بسیار بسیار سخت‌تر از دیگران کار می‌کنند.

نویسنده‌ای به نام آقای مالکوم گلدول در کتاب خود به نام “تافته‌های جدا بافته (Outliners) نتایج این مطالعه را ارائه کرده است.

در این تحقیقات، آقای گلدول به وضوح بیان کرد که افرادی که در زمینه‌ی کاری خود ده هزار ساعت تجربه کاری و عملی دارند، در آن رشته به درجه استادی میرسند و در آن رشته صاحب نظر می شوند.

دکتر عادل حیدری نژاد در طول فعالیت‌های خود در زمینه هومیوپاتی بیش از سی هزار ساعت مطالعه مستمر و تجربه بالینی و عملی دارد، بنابراین این قانون امروز او را یک برند در زمینه هومیوپاتی شناخته است.

ویژگی ممتاز دکتر عادل حیدری نژاد نسبت به دیگر هومیوپاتها این است که او برنامهنویس نرمافزارهای پزشکی است و برای تشخیص بیماریها از نرمافزارهایی استفاده میکند که خودش آن‌ها را برنامهنویسی کرده است.

 افرادی که در حوزه‌ی تخصصی خود به اوج میرسند، بالاترین آرزو و هدف آن‌ها، رسیدن به مقام معلمی و آموزش دیگران است.دکتر عادل حیدری نژاد نیز از این قانون مستثنی نیست.

هدف دکتر عادل این است که افراد دیگر با یادگیری این روش درمانی، نه تنها درباره یک بیماری و یک فرد، بلکه درباره‌ی تمام بیماریهای احتمالی خود و عزیزانشان، در آینده از تأثیرات مثبت این علم که ممکن است تاکنون نادیده گرفته شده‌اند، بهره‌مند شوند.

مشاوره هومیوپاتی آنلاین
دکمه بازگشت به بالا