مقالات سایت

بهترین داروی تقویت ایمنی کودک

بهترین داروی تقویت ایمنی کودک
دوستان , فرصت ها همیشگی نیستند جوری این مطلب را بخوان که انگار سلامت فرزندت صد در صد به این خواندن تو بستگی دارد .چه کسی ممکن ست پیدا بشود که شرایط حال حاضر شیوع بیماری در بین اطفال , نبود تخت خالی کودکان در بیمارستان های دولتی و خصوصی , هزینه های سرسام آور درمانی کودکان و … را بدرستی درک نکرده نباشد .

هیچ چیز در این دنیا اتفاقی نیست , اگر هم اکنون در حال خواندن این مطلب هستی از روی شانس نیست , امیدوارم که فلسفه اش را درک کرده باشی و این فرصت را از دست ندهی.چنانچه امروز از کنار این شانس بی توجه عبور کنی فردا روزی هیچ کس را بجز خودت نباید سرزنش کنی.

در طول حدود سی سال طبابت تخصصی اطفال مدام با والدینی روبرو بوده ام که از زود به زود بیمار شدن کودک خود می نالیدند. این والدین هزینه و راه های زیادی را امتحان کرده بودند از شربت های تقویتی مختلف تا طب سنتی … ولی دریغ از کوچکترین اثری.بخصوص طی یک سال گذشته این نگرانی در والدین بسیار محسوس تر شده لذا من تصمیم گرفتم با استفاده از طب مکمل هومیوپاتی کمک کنم تا این والدین به خواسته قلبی خود که همان کمتر بیمار شدن کودک شان هست برسند.

همچنین بخوانید
کی لوزه سوم را جراحی می کنند؟

برای این که کودک شما بیمار نشود یا کمتر بیمار بشود تنها دو راه بیشتر وجود ندارد:

  • راه اول این که با تمام عوامل مضر مقابله کنید و آن ها را از بین ببرید مثل آلودگی هوا ,وجود فلزات سنگین در میوه ها و سبزیجات و آب آشامیدنی ,وجود مواد سرطانزا و مواد نگهدارنده در خوراکی ها مقابله با انواع و اقسام عوامل عفونی مثل ویروس ها قارچ ها میکرب ها که روز به روز تعداد بیشتری از آن ها شناسایی می شوند .البته لازم به توضیح نیست که هیچ عقل سلیمی نمی تواند قبول کند که این راه شدنی باشد.
  • و اما راه دوم این که ما تا حد ممکن درجه سلامتی کودک خود را بالا ببرید تا در صورت مواجه با عوامل فوق یا بیمار نشود و یا این که در صورت ابتلا متحمل صدمه شدید نشود.

سایت عادل حیدری نژاد

در این مقاله سعی دارم بهترین داروی طبیعی تقویت سیستم ایمنی کودک را به شما معرفی کنم و آن چیزی نیست به جز درمان به روش هومیوپاتی.

هومیوپاتی، به عنوان یک روش درمانی علمی و قدرتمند، توانسته‌است بسیاری از مشکلات روش‌های درمانی فعلی را حل کند. هومیوپاتی با تحریک سیستم ایمنی بدن، بیمار را در مسیر بهبود قرار می‌دهد. این طب از داروهای خاص خود استفاده می‌کند.

سالیان درازی است که سازمان غذا و داروی آمریکا، داروهای این طب مکمل را تحت عنوان فارماکوپه هومیوپاتی آمریکا به رسمیت شناخته است. این روش درمانی در کشورهایی از جمله انگلستان، آلمان، فرانسه، هلند، سوئد، کانادا، آمریکا، هندوستان، پاکستان، برزیل و ایران مورد استفاده‌ی پزشکان قرار گرفته‌است.

همچنین بخوانید
هدف دکتر عادل حیدری نژاد چیه ؟

دکتر عادل حیدری نژاد، عضو رسمی آکادمی اطفال آمریکا و دارای بورد تخصصی از دانشگاه تهران 28 سال است که در حوزه‌ی اطفال مشغول به طبابت می‌باشد. دکتر حیدری‌نژاد تنها هومیوپاتی است که در سامانه‌ی هومیوپاتی ایران با عنوان هومیوپات اطفال ثبت شده است.

وی بر این عقیده‌است که تحریم‌های حال حاضر ممکن است در آینده مشکلات زیادی را در بخش درمان به وجود آورد. به همین دلیل او درمان هومیوپاتی را به عنوان روشی مؤثر و کاربردی به بیماران خود توصیه می‌کند.

دکتر حیدری نژاد قصد دارد با آموزش هومیوپاتی بار سنگینی را از دوش بسیاری از خانواده‌ها، خصوصاً خانواده‌هایی با سطح درآمدی پایین بردارد. او با تولید محتوای آموزش هومیوپاتی برای عموم قصد دارد بسیاری از افراد را با این روش درمانی نوین آشنا کند.

درمان هومیوپاتی علاوه بر اینکه از نظر هزینه‌ بسیار مقرون به صرفه است، دارای آلودگی شیمیایی نیز نیست. آلودگی شیمیایی یکی از مهمترین دغدغه‌های مهم در حوزه‌ی غذا و دارو است. درمان هومیوپاتی با تکیه بر اصول و قواعدی ساده و قابل اجرا در راستای کاهش آلودگی شیمیایی اقدام می‌‌کند.

برای اطلاع بیشتر روی تصویر زیر کلیک کنید

از طریق شکلک پشتیبانی در سمت چپ صفحه با ما در ارتباط باشید …
در صورتی که این مطلب را دوست داشتید می توانید از طریق آیکون های شبکه های اجتماعی انتهای مطلب آن را با دیگران به اشتراک قرار دهید
به این مطلب چند ستاره می دهید ؟
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
4.6 (30 رای)
دکمه بازگشت به بالا