در باره دکتر عادل حیدری نژاد

عادل حیدری نژاد کیه ؟

بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِیم

مَنْ كَانَ يُرِيدُ الْعِزَّةَ فَلِلَّهِ الْعِزَّةُ جَمِيعًا

هر که طالب عزت است بداند که همانا تمام عزت خاص خدا است و به هر که بخواهد عزت و بزرگی می بخشد.

عادل حیدری نژاد , متخصص هومیوپاتی اطفال دانش آموخته دبیرستان البرز تهران , فارغ التحصیل دانشگاه علوم پزشکی تهران(قطب علمی کشور) دارای بورد تخصصی کودکان با بیست و هشت سال سابقه طبابت تخصصی اطفال و اولین مدرس آنلاین هومیوپاتی در ایران و عضو انجمن هومیوپاتی انگلستان هست .

او سابقه فعالیت در بیمارستان‌های معتبر تهران را دارد از جمله بیمارستان‌ کودکان طالقانی تهران,لاله، پیامبران ,امام خمینی , مرکز طبی کودکان ,مهراد و غیره .در حال حاضر عضو رسمی دپارتمان کودکان – نوزادان بیمارستان فوق تخصصی تریتا در تهران هست.

یکی از تخصص های ایشان برنامه نویسی کامپیوتر هست.او سال ها نرم افزارهای پزشکی طراحی کرده است.در سال 1389 وزارت بهداشت کشور ایران از او خواست سامانه مبارزه با بیماری آنفلوانزا را برای کشور طراحی کند.طی یک پروژه ملی ایشان این کار را به انجام رساند و توانست جان هزاران نفر را از مرگ و عوارض بیماری آنفلوانزا نجات بدهد.

ایشان در حال حاضر تنها کسی هست که مشاوره هومیوپاتی در سطح بین المللی و به صورت آنلاین انجام می دهد.تفاوت ها بی دلیل ایجاد نمی شود .

عشق اصلی وی طبابت به روش درمانی هومیوپاتی و سعی در آموزش هومیوپاتی به عموم جامعه هست.وی عقیده دارد اگر مردم بدانند روش درمانی هومیوپاتی چطور باعث کاهش هزینه های سلامت آنان و عزیزان شان می شود حتی یک لحظه هم در آشنایی بیشتر با آن تعلل نخواهند کرد .

و اما قضیه چیه ؟قانون ده هزار ساعت چیست؟

افراد موفق فقط سخت‌تر یا بسیار سخت‌تر از بقیه کار نمی‌کنند ,آنان بسیار بسیار سخت‌تر کار می‌کنند. قانون ده هزار ساعت نتیجه یک تحقیق است که در سال 1990 توسط عده‌ای از روانشناسان روی افراد موفق انجام شد. آقای مالکوم گلدول در کتاب “تافته‌های جدا بافته (Outliners)” نتیجه این بررسی را منتشر کرد.

در این تحقیقات آقای گلدول مشخص کرد کسانی که در زمینه کاری خود ده هزار ساعت تجربه کاری و عملی داشته باشند در آن رشته به درجه استادی می رسند و در آن رشته صاحب نظر خواهند بود .دکتر عادل حیدری نژاد در طی مدت کاری خود در زمینه هومیوپاتی بیش از سی هزار ساعت مطالعه مستمر و تجربه بالینی و عملی دارد فلذا این قانون امروز از او یک برند در زمینه هومیوپاتی ساخته است.

مرز تمایز بین دکتر عادل حیدری نژاد و سایر هومیوپات ها در این است که او برنامه نویس نرم افزارهای پزشکی ست و در تشخیص بیماری ها از نرم افزارهایی استفاده می کند که توسط خود وی برنامه نویسی شده اند .

تفاوت ها بی دلیل ایجاد نمی شود . بالاترین جایگاه علم در تمام دنیا در مورد تمام رشته ها جایگاه استادی و معلمی است .کسانی که در زمینه تخصصی خود به اوج می رسند بالاترین آرزو و هدفشان رسیدن به جایگاه معلمی و آموزش به دیگران است .دکتر عادل حیدری نژاد هم از این قائده مستثنی نیست . هدف ایشان این است که دیگران با یادگرفتن این روش درمانی بتوانند نه تنها در مورد یک بیماری و یک شخص بلکه در مورد تمام بیماری های احتمالی خود و عزیزانشان بتوانند در آینده از تاثیرات مثبت این علم مورد غفلت واقع شده بهره مند بشوند .

دکمه بازگشت به بالا