توافقنامه خرید

دوستان ,دقت داشته باشید وب سایت ما به طور خاص ویژه طب هومیوپاتی و منحصرا برای ایرانیان مقیم خارج از کشور طراحی شده ولی چنانچه هم وطنان ساکن ایران علاقمند به استفاده از خدمات آموزشی-درمانی ما هستند می توانند با قبول قوانین سایت از این امکانات استفاده بکنند.

قوانین سایت
قوانین سایت
  • قانون اول :آیا مشاوره با من مناسب همه اقشار جامعه هست ؟

قطعا خیر ,همین جا صراحتا اعلام می کنم “همه کس مناسب همه چیز نیست” .آدم های معمولی جامعه از تغییر و امتحان کردن روش های جدید ترس دارند , آن ها فقط تمایل دارند کاری را انجام بدهند که همه می کنند ولی آدم های موفق جامعه همیشه به استقبال چیزهای نو می روند .من دو خبر برای شما دارم:
خبر بد این که 99 درصد افراد جامعه به گروه اول تعلق دارند و خبر خوب این هست که اگر شما از جمله گروه دوم هستید می توانید از خدمات ما استفاده کنید .در واقع آموزش ها و محتوی خاص وب سایت ما فقط جهت این گروه طراحی شده است .

  • قانون دوم :آیا ممکن هست بیماری شما با هومیوپاتی درمان نشود ؟

اجازه بدهید پاسخ سوال شما را این طور بدهم .هر بیماریی با درمان هومیوپاتی قابلیت بهبودی دارد ولی دو نکته مهم هست .اول این که طول مدت درمان فرق می کند و دوم که درصد بهبودی بیماری با توجه به ماهیت آن متفاوت است.به صورت ساده یک بیماری ممکن هست با درمان هومیوپاتی بعد از شش ماه هشتاد درصد بهبودی یابد و بیماریی دیگر بعد از یک سال و نیم فقط ده درصد.

نکته مهم این که به ازای هر یک سال که از شروع بیماری فرد می گذرد حداقل یک تا دو ماه برای بهبودی با روش درمانی هومیوپاتی زمان لازم ست .به عنوان مثال اگر شخصی ده سال هست که از سردرد میگرنی رنج می برد درمان هومیوپاتی او حداقل یک سال و نیم زمان می برد تا تکمیل بشود.

در بیماری های مزمن یعنی بیماری هایی که بیش از شش ماه فرد را درگیر خود کرده درمان هومیوپاتی به آرامی باعث بهبودی می شود و نباید انتظار داشته باشید مثل درمان های پزشکی با خوردن مثلا یک مسکن و یا یک دوره آنتی بیوتیک علایم سریع برطرف بشود .چرا که ما در طب هومیوپاتی بیماری را ریشه ای درمان می کنیم و نه این که فقط علایم او را برطرف بکنیم.

  • قانون سوم:آیا بابت درمان به کسی تضمین می دهم ؟

خیر  ,ولی افراد زیادی از این نوع درمان تاکنون نتیجه گرفته اند شاید شما هم این شانس را داشته باشید.

  • قانون چهارم:من در مورد چه بیماری هایی مشاوره نمی دهم ؟

بیماران حاد و آن هایی که نیاز به بستری در بیمارستان دارند ,بیماری های ژنتیکی , سرطانی و آن هایی که از لحاظ پزشکی در طیف لاعلاج طبقه بندی می شوند .

  • قانون پنجم:آیا استفاده از روش های درمانی دیگر همزمان با هومیوپاتی اشکال دارد ؟

تنها روشی که می شود همزمان در کنار هومیوپاتی به کار برده شود درمان های پزشکی هست .استفاده از روش هایی مثل طب سنتی , انرژی درمانی ,طب سوزنی و غیره در کنار این طب جایز نیست .

  • قانون ششم:آیا در صورت عدم حصول نتیجه درمانی هزینه شما برگردانده می شود ؟

خیر , از آن جایی که ما همه گفتنی ها را توضیح دادیم این امر میسر نمی باشد.لطفا دقت کافی بفرمایید.

  • قانون هفتم :در تمام طول مدت مشاوره با اینجانب حتما و اکیدا لازم هست که تحت نظر یک همکار متخصص مرتبط قرار داشته باشید تا دایما وضعیت سلامت شما پایش بشود.

توافقنامه استفاده از مشاوره و آموزش های هومیوپاتی دکتر عادل حیدری نژاد :

من معتقدم همه کس مناسب همه چیز نیست:

اگرچه بر این باور هستم که استفاه از مشاوره و آموزش های من برای استفاده کننده های از آن ها بسیار سودآور بوده ضامن سلامت واقعی آن هاست ولی هرگز دیگران را ترغیب و تشویق به خرید آن ها نمی کنم , من معتقدم همه کس مناسب همه چیز نیست .

از آن جایی که موضوع اصلی وب سایت ما تمرکز بر طب هومیوپاتی دارد و متاسفانه این مفاهیم برای اکثریت قریب به اتفاق هموطنان داخل کشور غریب و دور از ذهن می باشد لذا من هیچ سعی و تلاشی برای قانع کردن مردم عزیز عادی کشور خود و تشویق یا ترغیب آن ها به استفاده از مشاوره هومیوپاتی خود نکرده و نخواهم کرد.

  • با ثبت سفارش مشاوره یا فایل های آموزشی من,شما متعهد شده اید که تحت تاثیر نوشته های وب سایت من ترغیب به خرید نشده بلکه پس از تحقیق و تفحص در فضای اینترنت و سوال و جواب از جامعه , خود به این نتیجه رسیده اید که این محصول می تواند مناسب شما یا کودک تان باشد و شما مسئولیت همه چیز را می پذیرید.
  • شرط اصلی و اساسی درخواست مشاوره اعتماد کامل و باور شما به من هست,در صورتی که به هر دلیل نمی توانید اعتماد کنید و من را باور داشته باشید در این صورت خدمات من اصلا به درد شما نمی خورد .
  • سفارش خدمات آموزشی و درمانی من تلویحا به این مفهوم هست که شما تمام موارد فوق را بخوبی درک کرده و موافقت خود را با مفاد آن اعلام نموده بدین وسیله حق اعتراض را از خود سلب نموده اید .